Dzień Przedsiębiorczości 3PL i 3RL

Dzień Przedsiębiorczości był pełen inspiracji i praktycznych doświadczeń dla 28 uczniów z klas III PL i III RL. W ramach tego wyjątkowego dnia, młodzież miała okazję odbyć jednodniowe praktyki w renomowanych firmach Dentsu i Fedex.

Oto krótka relacja z tego wydarzenia:

dentsu

Dentsu:
Uczniowie spędzili dzień w agencji reklamowej Dentsu, gdzie mieli możliwość obserwować pracę specjalistów ds. marketingu, projektowania graficznego i komunikacji.
Dowiedzieli się, jak tworzone są kampanie reklamowe, jak analizować trendy rynkowe i jak efektywnie komunikować się z klientami.
Praktykanci mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z klientami i poznać kulisy pracy w dynamicznym środowisku agencji reklamowej.

fedex

Fedex:
W firmie Fedex, uczniowie mieli możliwość zobaczenia, jak funkcjonuje międzynarodowa firma logistyczna.
Dowiedzieli się, jak ważna jest precyzja i terminowość w branży logistycznej oraz jakie wyzwania stoją przed firmami kurierskimi.

Dzień Przedsiębiorczości to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w tych firmach, jakie umiejętności są potrzebne w świecie biznesu i jak ważne jest podejmowanie inicjatywy i kreatywność. To cenne doświadczenie, które z pewnością zostanie z nimi na dłużej!