Ułatwienia dostępu

 

Godziny dostępności nauczycieli ZS23

Włodarczyk Katarzyna  wtorek 8:00 - 9:00
Fibich Monika poniedziałek 14:30 - 15:30
Majewska Magdalena  poniedziałek/środa 14:30 - 15:30
Strycharz Małgorzata
wtorek 9 godz. lekcyjna
Winiarska Malwina  poniedziałek 14:30 - 15:30 s. 202
Balas Kamila środa 15:10 - 16:10
Bednarska Weronika

piątek 15:15 -15:15

Biesiada Paulina poniedziałek 14:00 - 15:00 s. 114
Błażewicz Krzysztof czwartek 15:35 - 17:00
Borkowska Kamila środa 13:35 - 14:35
Budny Wioletta środa 15:15 - 16:15
Demidziuk Mateusz poniedziałek 8:45 - 9:45
Dymna Renata poniedziałek 14:30 - 15:30
Gierak Katarzyna  
Golonka Paweł  poniedziałek 15:15 - 16:15
Golonka Wiesław  piątek 15:15 - 16:15
Goszczycka Agnieszka  środa 15:20 - 16:20 s. 112
Gromek Małgorzata  czwartek 7:00 - 8:00 s. 307
Grześkowiak Rafał  czwartek 14:30 - 15:30 s. 205
Jakubowska Agnieszka  poniedziałek 7:00 - 8:00 s. 106
Janiszek Dominika poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 211
Janusz Grzegorz wtorek 15:15 - 16:15
Jeziorowska Renata piątek 15:15 - 16:15
Kalbarczyk Karolina piątek 14:25 - 15:25 s. 311
Kałaska Paweł środa 15:15 - 16:15
Karolak Ewa  wtorek 15:10 - 16:10 s. 310
Karwowska Anna środa 7:00 - 8:00 s. 209
Kasprowicz Kamila  czwartek 7:00 - 8:00 s. 314
Kobylińska Jolanta  poniedziałek 14:30 - 16:00 s. 203
Kopulska Iwona  wtorek 7:00 - 8:00 s. 309
Kosela-Turek Elżbieta  środa 16:00 - 17:00
Kowalewska Krystyna  piątek 14:25 - 15:25
Kowalska Violetta  poniedziałek 15:15 - 16:15
Krajewski Tomasz  poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 214
Kułak Paulina  poniedziałek 14:25 - 15:25 p. 37 hala
Kurlanda Krzysztof  poniedziałek 15:15 - 16:15
Kwaśnik-Sukiennik Magdalena  poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 201
Kwiatkowska Marta środa 15:15 - 16:15
Kwiatkowski Michał piątek 15:15 - 16:15 I piętro
Lechniak Małgorzata środa 15:15 - 16:15 s. 208
Leus Eliza  
Lewandowski Marek piątek 15:15 - 16:15
Lis Elżbieta poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 217
Łuka Grzegorz poniedziałek 14:30 - 15:30
Łukasik Elżbieta  czwartek 14:30-15:30 s. 203 (LO) / piątek 15:15 - 16:00 s. 203 (TBiA)
Łyczykowska Małgorzata wtorek 7:00 - 8:00 s. 110
Majchert Marta czwartek 15:15 - 16:15
Michałowska-Stelmasik Agnieszka poniedziałek 13:30 - 14:30
Miecznik Michał środa 15:15 - 16:15
Misiąg Żaneta piątek 7:00 - 8:00 s. 310
Miszczak Przemysław wtorek 9 godz. lekcyjna
Modzelewska Hanna wtorek 7:00 - 8:00
Morawska Adrianna  czwartek 7:00 - 8:00
Nowak Iwona czwartek 13:30 - 14:30 s. 210
Nowak Wiktoria poniedziałek 14:25 - 16:00 s. 100 (ucz. kończący o 15:10 przychodzą po lekcjach)
Okseniuk Dorota  wtorek 7:00 - 8:00 s. 203
Olszewski Piotr wtorek 7:00 - 8:00 s. 312
Palarczyk-Słomska Agnieszka  piątek 14:30 - 15:30
Paliwoda Adam poniedziałek 14:25 - 15:25
Pawłowski Tadeusz piątek 14:25 - 15:25
Pełka Małgorzata wtorek 7:30 - 8:30 s. 306
Radziwanowska Anna wtorek / czwartek 14:30 - 16:05 s. 112
Rasztawicka Gabriela poniedziałek 15:00 - 16:00
Rynowiecka Anna wtorek 14:25 - 15:25
Rzepecka Katarzyna poniedziałek 15:00 - 16:00
Schwerk Maja wtorek 15:05 - 16:05
Sieszycki Piotr poniedziałek 15:00 - 16:00
Smolak Ewa piątek 7:00 - 8:00
Smolińska – Cieśla Edyta wtorek
Smoliński Andrzej czwatrek 7:00 - 8:00
Snopkiewicz Barbara poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 115
Sobstel Ewa środa 7:00 - 8:00 s. 314
Sojka Agnieszka  poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 116 (1. poniedziałek w miesiącu)
Szustak-Pietrusiewicz Renata   
Tracz Dorota piątek 15:15 - 16:15
Turek Tomasz środa 16:10 - 17:10 s. 213 (co drugi tydz.)
Tworek Agata wtorek 14:30 - 15:30
Wadas Daniel poniedziałek 7:45 - 8:45 s. 207
Wiśniewska Barbara czwartek 14:25 - 15:25 s. 213
Wołosewicz Andrzej poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 02
Wowak Jarosław środa (co drugi tydz.) 7:15 - 8-15
Wójciak-Turek Aleksandra poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 214
Zasada Ewelina poniedziałek 15:15 - 16:15 s. 220